English version 
Rosenborg Web
SESONGEN 2019
 NYHETER
 KAMPER
 SPILLERE
 STATISTIKK
KLUBBEN
 HISTORIE
 KLUBBFAKTA
 MERITTER
 REKORDER
 LERKENDAL STADION
EKSKLUSIVT
 LESESTOFF
 I GAMLE DAGER
 LEGENDER
 BILDESPESIAL
 LERKENDAL360°
MENINGER
 DEBATTFORUM
 KOMMENTAR
 DIN MENING
RBKweb
 OM RBKweb
 ANNONSEINFORMASJON
 RSS-KANAL
 ARKIV
 TA KONTAKT
SØK I ARTIKLER
Debattforum

Alle kan lese innleggene, men man må registrere seg for å delta aktivt i diskusjonene.
Everyone can read the posts, but you have to register before writing your own posts.

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   StatistikkStatistikk   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
Månedens spiller: August 2018

 
Post new topic   Reply to topic    Forum -> Sportslig avdeling
View previous topic :: View next topic  

Hvem var den beste spilleren i august?
André Hansen
85%
 85%  [ 58 ]
Tore Reginiussen
0%
 0%  [ 0 ]
Birger Meling
10%
 10%  [ 7 ]
Mike Jensen
1%
 1%  [ 1 ]
Jonathan Levi
0%
 0%  [ 0 ]
Nicklas Bendtner
2%
 2%  [ 2 ]
Total Votes : 68

Author Message
Putte
Veteran


Joined: 02 Jun 2017
Posts: 1139
Location: Lerkendal

PostPosted: 31.08.2018 21:01    Post subject: Månedens spiller: August 2018 Reply with quote

DATOTU/HBMOTSTANDERRESBANENS BESTEKFKT
01.08CLKHCeltic0 - 0Birger MelingLesLes
04.08ESBRanheim1 - 3Mike JensenLesLes
09.08ELKBCork0 - 2Jonathan LeviLesLes
12.08ESHStabæk1 - 1André HansenLesLes
16.08ELKHCork3 - 0Anders TrondsenLesLes
19.08ESBKristiansund0 - 2Issam JebaliLesLes
23.08ELKHShkendija3 - 1Nicklas BendtnerLesLes
26.08ESHStrømsgodset4 - 3Issam JebaliLesLes
07.01ELKBShkendija0 - 2André HansenLesLes
Krav om 405 spilte minutter
(9 kamper x 90 minutter/2)

Topp 5 på børsen

Banens beste
(Hvis nok spilletid gies det wildcard til spillere som i løpet av perioden blir kåret til banens beste spiller i én eller flere av kampene)
SPILLERSNITTCELRILCORSTBCORKBKKFSSIFKFS
André Hansen6,635,206,726,337,716,426,506,114,709,97
Birger Meling6,097,706,336,204,717,005,146,226,255,30
Tore Reginiussen5,476,106,065,604,596,375,235,674,804,80
Mike Jensen5,456,008,005,674,595,633,775,336,004,10
Nicklas Bendtner4,994,905,003,273,713,897,336,954,90
Marius Lundemo4,856,607,394,674,885,583,184,444,252,70
Jonathan Levi4,635,904,896,732,593,326,114,652,87
Even Hovland4,376,105,065,333,354,954,563,052,53
Alexander Søderlund3,634,105,003,472,004,892,32
Vegar E. Hedenstad3,495,004,002,064,053,144,003,452,23
Besim Serbecic6,376,37
Issam Jebali6,205,867,007,454,50
Djordje Denic6,206,20
Anders Trondsen5,745,407,725,137,532,91
Erik Botheim4,714,71
Erlend Reitan4,674,67
Anders Konradsen4,124,845,054,443,253,03
Pål André Helland3,523,005,112,45
Alex Gersbach3,413,41
Matthias Vilhjalmsson0,00
Olaus Skarsem0,00
Emil K. Ceide0,00
SPILLERSUMCELRILCORSTBCORKBKKFSSIFKFS
Birger Meling810909090909090909090
Mike Jensen810909090909090909090
André Hansen810909090909090909090
Tore Reginiussen807909090909090909087
Marius Lundemo749909090909090744590
Even Hovland7209090909090909090
Nicklas Bendtner7049090909090909074
Vegar E. Hedenstad6929090907490789090
Jonathan Levi585328990906028686662
Alexander Søderlund510906778739090616
Issam Jebali35288908490
Anders Trondsen3467579876045
Anders Konradsen3003045904590
Pål André Helland1965830622224
Djordje Denic1362169028
Erlend Reitan118901612
Besim Serbecic93903
Erik Botheim69231234
Alex Gersbach5656
Matthias Vilhjalmsson43151117
Olaus Skarsem33
Emil K. Ceide11
Stemmefrist:

Mandag 3. september klokka 22.00


    Seks spillere innfridde kravet til å bli nominert til månedens spiller i august:


  • Best på børsen: André Hansen, Birger Meling, Mike Jensen, Tore Reginiussen og Nicklas Bendtner var best på børsen.

  • Banens beste: André Hansen x2, Birger Meling, Mike Jensen, Nicklas Bendtner, og Jonathan Levi.

  • Issam Jebali x2 og Anders Trondsen hadde for lite spilletid til å få et wildcard.


MÅNEDSTEMMERPROSENTMÅNEDENS SPILLERE 2018AVST.
  Aug-/---Les
  Jun/jul10/2836 %André HansenLes
Mike Jensen
  Mai43/5874 %Even HovlandLes
  Mar/apr28/5650 %Tore ReginiussenLes

_________________
(delt bruker - PM for tilgang)


Last edited by Putte on 01.09.2018 08:50; edited 3 times in total
Back to top
View user's profile Send private message
SeG
Veteran


Joined: 18 Mar 2011
Posts: 6834
Location: Trøndelagia

PostPosted: 31.08.2018 21:13    Post subject: Reply with quote

Her blir det Andre Hansen for min del. Klarer ikke tenke at noen har utmerket seg spesielt, og uten å legge for mye vekt på det Hansen gjorde i går, synes jeg Hansen, som så ofte før, er den mest stabilt gode, også denne måneden.

MEN det er ikke noe sunnhetstegn for en klubb som RBK, at målmannen gang på gang er i toppen av disse kåringene
_________________
I have as much authority as the Pope. I just don’t have as many people who believe it.
- George Carlin -

Formerly known as STRANDerGUD
Back to top
View user's profile Send private message
Stig Inge Standarn
Veteran


Joined: 19 Aug 2015
Posts: 2060
Location: Nittedal

PostPosted: 31.08.2018 22:01    Post subject: Reply with quote

Kampen i går som utgjorde det for meg. Hansen. Uten tvil. Ikke enkelt å vite hva som hadde skjedd dersom de hadde scoret på straffene sine, men Hansens prestasjon i går var potensielt sesongavgjørende.
_________________
Insanity is trying to sign Ifeanyi Mathew over and over again, expecting him to finally accept.
Back to top
View user's profile Send private message
OrionPax
Forumsjef


Joined: 12 Aug 2011
Posts: 7801
Location: Drammen

PostPosted: 31.08.2018 22:04    Post subject: Reply with quote

Det er nå rart med det, uansett hvor godt Hansen står så er han liksom i en annen kategori enn resten av laget. Han er keeper, de spiller fotball. Så han skal stå ganske eksepsjonelt godt for å komme over den terskelen det tross alt er at hans oppgave er noe helt annet enn alle andre på banen.

Men det gjorde han til de grader i går. Han har vært ok resten av August, og selv om han sikkert heller ikke hadde den beste dagen mot f.eks. Godset så... Nei. Den kampen alene var nok til å ta toppen.
_________________
Rosenborg for alltid - uansett! | Troillprat.no
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Zorac
Legende


Joined: 08 May 2005
Posts: 16403
Location: Lillestrøm

PostPosted: 01.09.2018 11:33    Post subject: Reply with quote

Ikke overraskende ga jeg stemmen til Hansen. Har hatt en jevnt god måned med en svært sjelden, men fult fortjent tier på børsen i Makedonia. Fantastisk spiller!
_________________
Consider sport, the babyish enthusiasms and rages which it excites, whole nations disturbed by disputes between boys. We are children. -Aleister Crowley
Back to top
View user's profile Send private message
haavarl
Forumsjef


Joined: 10 Sep 2002
Posts: 13792
Location: Askim

PostPosted: 01.09.2018 12:46    Post subject: Reply with quote

Om det var noe tvil før siste kamp, så ble den borte etterpå.

Tipper nok Østbø står på blokka hos mange utlendinger nå ja!
_________________
Si ifra når det trengs - www.facebook.com/motfylla
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum -> Sportslig avdeling All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  


Utviklet av phpBB. Tilrettelagt for RBKweb.

ANNONSE
SITATET
© 1999-2019 RBKweb