Utskrift fra rbkweb.no

Fant Brann resepten?
Skrevet av Thomas Myren, 18. april 2009, 19:17

Erik Hamrén er fortsatt skuffet over forrige hjemmekamp. Nå venter Odd.

Fant den forsvunne diamant

- Fant Brann resepten på hvordan dere skal stoppes på Lerkendal?

- Det er vel ingen større hemmelighet? Brann gjorde det derimot riktig bra, og gjorde til at vi ikke fikk så mye sjanser som vi normalt bruker å ha på hjemmebane. Vi må bli bedre for å klare det.

- Jeg vil likevel rose Brann enn å si at vi var dårlige. Men vi tok ledelsen, og da skal vi klare å vinne en sånn kamp. Det var dét som var irriterende. Brann var bra, og det kommer vi til å se andre lag være både hjemme og borte, men kanskje spesielt på Lerkendal, sier Hamrén til rbkweb.no.

- Tror du det blir samme type kamp mot Odd?

- Det er vanskelig å si. Jeg så Odd Grenland mot Stabæk, og der spilte Odd Grenland riktig bra fotball, syns jeg. De var bra offensivt, og ledet både 0-2 og 1-3. Det er vanskelig å si hvordan det blir i morgen, men vi har trent på ulike kampbilder.

nyheter
forum