Utskrift fra rbkweb.no

Fornøyd Stensaas
Skrevet av Åsmund Sjøberg, 7. mai 2006, 21:09

Syntes det var godt å være tilbake på førstelaget.

Ståle Stensaas fikk sjansen på venstrebacken for VM-aktuelle Mikael Dorsin, og var veldig fornøyd med å være tilbake på Rosenborgs førstelag.

- Det var godt å være på banen igjen, og jeg synes jeg kom greit i fra det, kommenterer Stensaas til rbkweb.no rett etter kampen.

- Vi kjører over Sandefjord i første omgang, men slipper de inn i kampen igjen i starten av andre omgang. Utrolig unødvendig og dårlig av oss, forteller han videre.

Det som derimot gledet Ståle var at man reiste seg igjen siste halvdel av andreomgangen, og punkterte kampen.

- Vi viser styrke som kommer tilbake igjen, og avgjør kampen etter at vi gir bort et billig mål. Nå er det bare å stå på videre, avslutter Stensaas som håper på mer spilletid fremover.

nyheter
forum