- Jeg kan ikke si veldig mye akkurat nå, annet enn at det er en prosess for meg å finne meg en plass der jeg kan spille eliteseriefotball. Jeg må finne ut hva som er best. Jeg har fryktelig lyst til å spille eliteseriefotball, slår Skarsem fast overfor rbkweb.no.
- Det kan bli avklart til uka?
- Jeg håper det i hvert fall, at det skjer så fort som mulig. Jeg vil komme i gang så fort som mulig.
- Betyr det at du ikke blir med til Marbella?
- Jeg kan ikke si så mye.
Foto: Thomas Karlsen, Karlsen Foto
Det skal være snakk om en permanent overgang til Kristiansund for midtbanespilleren, som har kontrakt med Rosenborg ut året.
- For min del er jeg greit fornøyd. Jeg fikk masse eliteserieerfaring og spilte mange viktige kamper på øverste nivå i Norge. Sånn sett er jeg fornøyd, men det er utrolig synd det som skjedde med klubben, syns Olaus Skarsem.