Brann ønsker Bjørdal
Skrevet av Thomas Myren, 17. november 2016, 19:14
Brann skal ha kontaktet Rosenborg angående Johan Lædre Bjørdal.
Foto: Thomas Karlsen, Karlsen Foto
- Vi leter først og fremst etter en midtstopper. Vi har gode folk på den plassen, men når det ser ut som om vi mister Vadim Demidov, ønsker vi likevel å hente inn en ekstra spiller der, sier Brann-sportssjef Rune Soltvedt til
Bergensavisen.
Bjørdal gikk rett inn på laget som erstatter for Stefan Strandberg i fjor sommer, men mistet plassen da Tore Reginiussen var tilbake fra skade. I år har egersunderen bare spilt tolv seriekamper.
Hovedpersonen hevder ikke å ha hørt fra Brann, og vil ikke svare direkte på om flytting til Bergen er aktuelt.
- Det er vanskelig å si noe som helst om det nå som jeg er Rosenborg-spiller. Jeg har kontrakt med Rosenborg ut 2017, så Brann blir et veldig hypotetisk spørsmål i så måte, sier Johan Lædre Bjørdal.