 |
|
 |
- Hadde ikke så mange symptomer
Skrevet av Thomas Myren, 16. januar 2021, 16:19
Besim Serbecic ble koronasyk på tampen av leieoppholdet i Sarajevo.

Foto: Thomas Karlsen, Karlsen Foto
Det var i november at midtstopperen ble smittet.
- Jeg hadde ikke så mange symptomer. Det gikk fint, for jeg var bare litt syk. Jeg har antistoffer i kroppen, så jeg håper å være ferdig med det nå, forteller Serbecic til Nidaros.
Som hell i uhell slipper han i likhet med Rasmus Wiedesheim-Paul dermed innreisekarantene etter å ha landet på Værnes i dag. Holmar Eyjolfsson, Carlo Holse og Dino Islamovic mister derimot den første uka med fellestreninger, som starter opp igjen på mandag.
Etter halvannet år som leiesoldat i hjemlandet er Serbecic altså tilbake i Rosenborg og klar for å kjempe om den ledige plassen i midtforsvaret etter at Tore Reginiussen forsvant.
- Jeg er veldig glad for å være tilbake. Jeg hadde en god tid i Bosnia hvor jeg spilte mye og vant to trofeer, men nå tenker jeg kun på Norge og Rosenborg. Jeg skal kjempe om plassen i laget, så det tror jeg blir bra, uttaler 22-åringen.

Utskriftsvennlig versjon |
Diskutér «- Hadde ikke så mange symptomer» i forumet!
|
|
|
|
 |
 |
SITATET |
 |
|
|
 |