English version 
Rosenborg Web
SESONGEN 2018
 NYHETER
 KAMPER
 SPILLERE
 STATISTIKK
KLUBBEN
 HISTORIE
 KLUBBFAKTA
 MERITTER
 REKORDER
 LERKENDAL STADION
EKSKLUSIVT
 LESESTOFF
 I GAMLE DAGER
 LEGENDER
 BILDESPESIAL
 LERKENDAL360°
MENINGER
 DEBATTFORUM
 KOMMENTAR
 DIN MENING
RBKweb
 OM RBKweb
 ANNONSEINFORMASJON
 RSS-KANAL
 ARKIV
 TA KONTAKT
SØK I ARTIKLER
Debattforum

Alle kan lese innleggene, men man må registrere seg for å delta aktivt i diskusjonene.
Everyone can read the posts, but you have to register before writing your own posts.

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   StatistikkStatistikk   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
Månedens spiller: November/Desember 2018

 
Post new topic   Reply to topic    Forum -> Sportslig avdeling
View previous topic :: View next topic  

Hvem var den beste spilleren i november/desember?
André Hansen
88%
 88%  [ 40 ]
Birger Meling
8%
 8%  [ 4 ]
Tore Reginiussen
2%
 2%  [ 1 ]
Pål André Helland
0%
 0%  [ 0 ]
Mike Jensen
0%
 0%  [ 0 ]
Total Votes : 45

Author Message
Putte
Veteran


Joined: 02 Jun 2017
Posts: 1072
Location: Lerkendal

PostPosted: 15.12.2018 00:30    Post subject: Månedens spiller: November/Desember 2018 Reply with quote

DATOTU/HBMOTSTANDERRESBANENS BESTEKFKT
01.11NMHStart2 - 1Pål André HellandLesLes
04.11ESHOdd3 - 1Pål André HellandLesLes
08.11ELHSalzburg2 - 5André HansenLesLes
11.11ESBStart0 - 1Birger MelingLesLes
24.11ESHBodø/Glimt1 - 1Arild ØstbøLesLes
29.11ELHCeltic0 - 1André HansenLesLes
02.12NMHStrømsgodset4 - 1Birger MelingLesLes
13.12ELBLeipzig1 - 1André HansenLesLes
Krav om 360 spilte minutter
(8 kamper x 90 minutter/2)

Topp 5 på børsen

Banens beste
(Hvis nok spilletid gies det wildcard til spillere som i løpet av perioden blir kåret til banens beste spiller i én eller flere av kampene)
SPILLERSNITTSTAOddSALSTAB/GCELSIFLEI
André Hansen6,515,206,256,456,336,507,337,50
Birger Meling5,645,206,173,646,674,004,408,007,00
Tore Reginiussen5,545,006,005,335,503,805,677,50
Pål André Helland5,285,407,754,004,255,00
Mike Jensen5,003,807,083,364,505,253,306,676,00
Samuel Adegbenro4,925,004,916,333,503,904,336,50
Anders Trondsen4,854,806,675,174,003,305,005,00
Nicklas Bendtner4,514,206,423,644,173,502,307,33
Even Hovland3,654,405,501,274,173,002,504,334,00
Vegar E. Hedenstad3,433,204,173,002,804,00
Anders Konradsen3,433,002,094,333,501,404,675,00
Arild Østbø5,755,75
Issam Jebali5,005,00
Yann-Erik de Lanlay4,253,505,00
Erlend Reitan4,095,332,454,50
Marius Lundemo3,823,82
Besim Serbecic3,665,671,64
Djordje Denic3,595,082,003,70
Matthias Vilhjalmsson3,503,50
Alexander Søderlund3,334,921,73
Jonathan Levi2,602,60
Erik Botheim0,00
SPILLERSUMSTAOddSALSTAB/GCELSIFLEI
Even Hovland7209090909090909090
Mike Jensen7209090909090909090
Birger Meling7209090909090909090
André Hansen63090909090909090
Nicklas Bendtner62490909090849090
Anders Konradsen58590909090459090
Tore Reginiussen58590459090909090
Anders Trondsen57590749090669075
Samuel Adegbenro54079759072785690
Vegar E. Hedenstad4359090909075
Pål André Helland391459075788122
Erlend Reitan270909090
Djordje Denic23590854515
Alexander Søderlund16111904569
Yann-Erik de Lanlay142189034
Besim Serbecic1354590
Jonathan Levi114451515121215
Matthias Vilhjalmsson11152482
Arild Østbø9090
Issam Jebali6868
Marius Lundemo611645
Erik Botheim88
Fem spillere innfridde kravet til å bli nominert til månedens spiller. De nominerte spillerne i november/desember:

Best på børsen
André Hansen, Birger Meling, Tore Reginiussen, Pål André Helland og Mike Jensen


Banens beste/wildcard
André Hansen x3, Pål André Helland x2, Birger Meling x2 og *Arild Østbø.


*Arild Østbø, BB i RBK-Bodø/Glimt, hadde dessverre for lite spilletid til å få et wildcard.
Stemmefrist:

Tirsdag 18. desember klokka 00.30
MÅNEDSTEMMERPROSENTMÅNEDENS SPILLERE 2018AVST.
  Nov/des-/----
  Okt44/6073 %André HansenLes
  Sep39/4587 %André HansenLes
  Aug58/6885 %André HansenLes
  Jun/jul10/2836 %André HansenLes
Mike Jensen
  Mai43/5874 %Even HovlandLes
  Mar/apr28/5650 %Tore ReginiussenLes

_________________
(delt bruker - PM for tilgang)


Last edited by Putte on 18.12.2018 00:40; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
Attaboy
Veteran


Joined: 23 Aug 2011
Posts: 9465

PostPosted: 15.12.2018 03:35    Post subject: Reply with quote

Er det én ting som er sikkert, så er det at André Hansen blir kåret til månedens spiller for femte (sjette-sjuende, 2mas?) gang på rad. Han har vært sykt instrumental for perioden, noe som har toppet seg de siste par kampene, hvor han heldigvis fikk hjelp av et bedre, og et mer kjempende fotballag. 1-1 borte mot pdd bundesligas #4 gjorde godt. Tror aldri jeg i løpet av flere sesonger har sett en spiller være så god over en så lang periode, og det må jo snart bare tilsi legende-status!?

Hansen fikk selvfølgelig min stemme, og etter denne avstemningen skal årets spiller kåres ... Lurer meg på hvem det blir, hehe ...
_________________
Putte-ventrilokvist.
Back to top
View user's profile Send private message
Attaboy
Veteran


Joined: 23 Aug 2011
Posts: 9465

PostPosted: 17.12.2018 22:36    Post subject: Reply with quote

Fortsatt tid igjen til å stemme, folkens. Wink
_________________
Putte-ventrilokvist.
Back to top
View user's profile Send private message
Putte
Veteran


Joined: 02 Jun 2017
Posts: 1072
Location: Lerkendal

PostPosted: 18.12.2018 00:45    Post subject: Reply with quote

MÅNEDSTEMMERPROSENTMÅNEDENS SPILLERE 2018AVST.
Nov/des40/4589 %André HansenLes
  Okt44/6073 %André HansenLes
  Sep39/4587 %André HansenLes
  Aug58/6885 %André HansenLes
  Jun/jul10/2836 %André HansenLes
Mike Jensen
  Mai43/5874 %Even HovlandLes
  Mar/apr28/5650 %Tore ReginiussenLes

_________________
(delt bruker - PM for tilgang)
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum -> Sportslig avdeling All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  


Utviklet av phpBB. Tilrettelagt for RBKweb.

ANNONSE
SITATET
© 1999-2018 RBKweb