English version 
Rosenborg Web
SESONGEN 2017
 NYHETER
 KAMPER
 SPILLERE
 STATISTIKK
KLUBBEN
 HISTORIE
 KLUBBFAKTA
 MERITTER
 REKORDER
 LERKENDAL STADION
EKSKLUSIVT
 LESESTOFF
 I GAMLE DAGER
 LEGENDER
 BILDESPESIAL
 LERKENDAL360°
MENINGER
 DEBATTFORUM
 KOMMENTAR
 DIN MENING
RBKweb
 OM RBKweb
 ANNONSEINFORMASJON
 RSS-KANAL
 ARKIV
 TA KONTAKT
SØK I ARTIKLER
Debattforum

Alle kan lese innleggene, men man må registrere seg for å delta aktivt i diskusjonene.
Everyone can read the posts, but you have to register before writing your own posts.

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   StatistikkStatistikk   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 
Månedens spiller: Juli 2017

 
Post new topic   Reply to topic    Forum -> Sportslig avdeling
View previous topic :: View next topic  

Hvem var den beste spilleren i juli?
Tore Reginiussen
43%
 43%  [ 34 ]
Mike Jensen
6%
 6%  [ 5 ]
Matthias Vilhjalmsson
23%
 23%  [ 18 ]
Vegar Eggen Hedenstad
7%
 7%  [ 6 ]
André Hansen
3%
 3%  [ 3 ]
Anders Konradsen
15%
 15%  [ 12 ]
Total Votes : 78

Author Message
Putte
Proff


Joined: 02 Jun 2017
Posts: 408
Location: Lerkendal

PostPosted: 14.08.2017 03:08    Post subject: Månedens spiller: Juli 2017 Reply with quote

DATOTU/HBMOTSTANDERRESBANENS BESTEKFKT
03.07ESBKristiansund3 - 3Matthias VilhjalmssonLesLes
08.07ESHSandefjord5 - 1Vegar E. HedenstadLesLes
12.07CLKBDundalk1 - 1Tore ReginiussenLesLes
15.07ESBSogndal0 - 3Mike JensenLesLes
19.07CLKHDundalk2 - 1Tore ReginiussenLesLes
26.07CLKBCeltic0 - 0Anders KonradsenLesLes
Krav om 270 spilte minutter
(6 kamper x 90 minutter/2)

Topp 5 på børsen

Banens beste
(Hvis nok spilletid, gies det wildcard til spillere som i løpet av perioden blir kåret til banens beste spiller i én eller flere av kampene)


ANTALL SPILTE MINUTTER I JULI
SPILLERSUMKBKSFDFCSOGDFCCFC
Vegar Eggen Hedenstad 540909090909090
Jørgen Skjelvik 540909090909090
Tore Reginiussen 515909090909065
Fredrik Midtsjø 513909081729090
André Hansen 450909090-9090
Anders Konradsen 450729090189090
Nicklas Bendtner 438189090609090
Mike Jensen 434146090909090
Milan Jevtovic 413763048909079
Matthias Vilhjalmsson 316907890301810
Johan Lædre Bjørdal 295909090--25
Yann-Erik de Lanlay 228-229457280
Birger Meling 192-12--9090
Marius Lundemo 18090--90--
Elba Rashani 14690--45-11
Pål André Helland 110-6842---
Arild Østbø 90---90--
Alex Gersbach 90---90--


SPILLERSNITTKBKSFDFCSOGDFCCFC
Tore Reginiussen5,974,195,945,716,006,537,45
Mike Jensen5,90-6,063,536,925,477,52
Matthias Vilhjalmsson5,516,256,062,596,006,65-
Vegar Eggen Hedenstad5,363,136,884,245,925,186,79
André Hansen5,294,445,503,94-6,296,28
Fredrik Midtsjø5,024,945,503,126,154,535,86
Anders Konradsen5,015,694,752,94-4,297,38
Jørgen Skjelvik4,974,885,753,825,004,006,38
Nicklas Bendtner4,82-5,134,765,153,185,90
Milan Jevtovic4,342,314,944,006,692,295,79
Johan Lædre Bjørdal3,303,004,252,65---
Arild Østbø6,23---6,23--
Alex Gersbach6,00---6,00--
Birger Meling5,65----4,247,07
Elba Rashani5,364,25--6,46--
Yann-Erik de Lanlay5,21---4,924,945,76
Marius Lundemo5,084,69--5,46--
Pål André Helland4,99-6,693,29---


Avstemningen er satt til 4 døgn.



Seks spillere innfridde kravet til å bli nominert til månedens spiller.

Tore Reginiussen, Mike Jensen, Matthias Vilhjalmsson, Vegar Eggen Hedenstad og André Hansen var best på børsen.

Anders Konradsen får et wildcard ettersom at han ble kåret til banens beste i én av månedens kamper.


ÅrMånedStemmer%SpillerAvstTAS
2017Jul  ----  -
2017Jun  1638 %André HansenLes  42
2017Mai  3455 %Tore ReginiussenLes  62
2017Apr  6568 %Tore ReginiussenLes  96

_________________
(delt bruker - PM for tilgang)
Back to top
View user's profile Send private message
SeG
Veteran


Joined: 18 Mar 2011
Posts: 5336
Location: Trøndelagia

PostPosted: 14.08.2017 08:07    Post subject: Reply with quote

Tore Tommel'n opp!
_________________
I have as much authority as the Pope. I just don’t have as many people who believe it.
- George Carlin -

Formerly known as STRANDerGUD
Back to top
View user's profile Send private message
larsarus
Veteran


Joined: 12 Oct 2010
Posts: 6808
Location: Trolla

PostPosted: 14.08.2017 08:57    Post subject: Reply with quote

Kravet er vel (6*90+30)/2 = 285 Wink Dundalk hjemme er jo en 120 minutters kamp, og en del spillere fikk 30 minutter ekstra på banen der...
_________________
En av Putte-ventrilokvistene
Tørrkokte kamper, 2017
RBKs mål 2017
Back to top
View user's profile Send private message
SuperTimCahill
Veteran


Joined: 05 Nov 2010
Posts: 1091

PostPosted: 14.08.2017 12:58    Post subject: Reply with quote

Konradsen. Synes han er svært undervurdert. Rett og slett stor i begge kampene mot Celtic og har vist stor forbedring også i Eliteserien.
Back to top
View user's profile Send private message
attach
Forumsjef


Joined: 05 Jul 2005
Posts: 25183
Location: Rosenborg

PostPosted: 14.08.2017 14:42    Post subject: Reply with quote

Konrad. Vært virkelig god.
Back to top
View user's profile Send private message
gisp!
Veteran


Joined: 04 Sep 2008
Posts: 9308

PostPosted: 14.08.2017 14:48    Post subject: Reply with quote

Skulle gjerne gitt stemmen til noen lenger frem på banen, men Tore var best i juli.
_________________
- Det er viktig å gå på banen for å være best mulig sjøl, men det er langt viktigere å gå på banen for å gjøre medspillerne gode.
Back to top
View user's profile Send private message
attach
Forumsjef


Joined: 05 Jul 2005
Posts: 25183
Location: Rosenborg

PostPosted: 18.08.2017 02:26    Post subject: Reply with quote

Det ble Toregutten igjen.

Og takk Attaboy!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum -> Sportslig avdeling All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  


Utviklet av phpBB. Tilrettelagt for RBKweb.

ANNONSE
SITATET
© 1999-2017 RBKweb